Honor, yeni ürünlerini tanıtacak

Honor, Hindistan’da 15 Şubat’ta yerel saatle 12:30’da ikinci akıllı telefonu Honor X9b’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şimdi ise marka, aynı etkinlikte iki giyilebilir cihazı daha tanıtacağını doğruladı. Bu cihazlar, Honor Choice Saati ve Honor Choice Earbuds X5 Kulaklıkları olacak. Şirket, bu ürünlerin markanın Hindistan’daki portföyünü genişleteceğini belirtiyor.

Honor Choice Earbuds X5 Kulaklıkları zaten Çin’de mevcutken, Choice Saatinin Çin’deki Honor Haylou Saati’ne benzer olduğu görülüyor. Hindistan varyantlarının, Çin’deki muadillerine göre biraz farklı olması bekleniyor.

Honor, yeni ürünlerini tanıtacak

Honor’dan gelecek olan her iki giyilebilir cihaz da Amazon’da satışa sunulacak. E-ticaret platformu, Choice Earbuds X5 için zaten bir mikro site oluşturdu. Kulak içi tasarıma ve silikon kulak uçlarına sahip olacak olan bu TWS kulaklıkların IP54 sertifikalı toz ve suya dayanıklı olduğu doğrulandı. Choice Earbuds X5 ayrıca aynı anda iki cihaza bağlanma özelliğine de sahip olacak.

Honor Choice Saati ile ilgili olarak ise marka henüz resmi bir detay paylaşmadı. CEO Madhav Sheth’in paylaştığı bir kutu açma videosu, saatin kare şeklinde bir kadranı ve sağ tarafta fiziksel bir düğmesi olduğunu gösterdi. Akıllı saat, kalp ritmi monitörü, uyku takibi ve çeşitli antrenman modları desteği ile gelecek. Choice Saati, dahili bir hesap makinesi, hava durumu uygulaması, alarm, takvim ve müzik çalma kontrolü özelliklerine sahip olacak. Yakında piyasaya sürülecek olan bu ürün, manyetik şarj desteğine sahip olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir