Ünlü model eski aşkının evine giderken yakalandı! ‘Aslında özellikle fotoğrafının çekilmesini istedi’

Rus model Irina Shayk, Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo ile beş yıllık ilişkisinin 2015’te sone ermesinin ardından ABD’li aktör Bradley Cooper ile aşk yaşamaya başlamıştı. 2017’de Lea adını verdikleri kızlarını kucaklarına alan Shayk ve Cooper, 2019 yılında ise yollarını ayırmaya karar vermişti.

Shayk; geçtiğimiz haziran ayında ise 2022’de model Gisele Bündchen’den boşanan Amerikan futbolcusu Tom Brady, Leonardo DiCaprio, Serena ve Venus Williams, Miami gece hayatı gurusu David Grutman ve müzayedeci Simon de Pury gibi konukların da aralarında yer aldığı, Joe Nahmad ve Madison Headrick’in çok konuşulan düğününe katılmıştı. Düğündeki davetliler, ünlü modelin Brady’e ‘göz koyduğunu’ söyleyerek; “Irina, bütün hafta sonu Tom’u takip etti. Kendini resmen Tom’un üstüne atıyordu” demişti.

TRAFİKTE ROMANTİK ANLAR

Bu iddiaların ardından, 37 yaşındaki Irina Shayk ile Tom Brady’nin (45) aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Emekli NFL yıldızı, ünlü model ile oldukça samimi bir şekilde görüntülenmişti. Bir görgü tanığının anlattığına göre Brady, Shayk’i öğleden sonra Hotel Bel-Air’den almış ve Los Angeles’taki evine götürmüştü. İkilinin ertesi gün sabah 9.30’a kadar evden çıkmadığı, sonrasında da Tom’un gece evinde kalan Irina’yı otele geri götürdüğü söylenmişti.

Brady, öğleden sonra siyah Rolls-Royce’u ile Shayk’i tekrar almaya gitmiş ve ikili beraber eve dönmüştü. NFL yıldızı, kırmızı ışıkta durdukları sırada güzel modelin yüzünü okşarken görülmüştü. Ancak ünlü çiftin ilişkisi uzun sürmemiş, Irina ile Tom geçtiğimiz haftalarda yollarını ayırma kararı almıştı.

‘FOTOĞRAFLARININ ÇEKİLMESİNİ İSTEDİ’ İDDİASI

Ayrılığın ardından Shayk, tekrar Brady’nin New York’taki apartmanına girerken objektiflere takıldı. Basına yansıyan fotoğrafların ardından ünlü isme yakın bir kaynak, dikkat çeken bir açıklamada bulundu. PageSix’e konuşan kaynak; süper modelin ziyaretini gizli tutmaya çalışmadığını, hatta özellikle görülmek istemiş olabileceğini söyledi.

İsmi paylaşılmayan kaynak, emekli NFL oyuncusunun Tribeca’daki apartman dairesinin içeriye gizli bir şekilde girmeyi kolaylaştıran bir araba yoluna sahip olduğunu aktardı. Shayk, Brady’nin dairesine yürüyerek gelmedi; yani şoföründen onu içeride ve paparazzilerin görüş alanından uzakta bırakmasını kolayca isteyebilirdi.

BARIŞTILAR MI?

Ancak fotoğrafçılar, ön girişte inmeyi seçtiği için güzel modelin fotoğraflarını çekebildiler. Eski çiftin ilişkilerini yeniden canlandırıp canlandırmadıkları veya sadece arkadaşça görüşüp görüşmedikleri ise belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir